Pneuservis

Pneuservis ŽilinaSpoločnosť A. S. Auto s.r.o. na základe dopytu klientov otvorila v roku 2013 vlastnú prevádzku pneuservisu. Ponúkame kompletný pneuservis pre osobné, úžitkové, SUV a OFFROAD vozidla. Predávame pneumatiky všetkých rozmerov a značiek, vrátane duší a príslušenstva. V širokej ponuke sú zastúpené všetky renomované značky od bežných po menej známe. Výber vhodnej pneumatiky s Vami vždy ochotne skonzultujeme a poradíme s výberom vhodného typu zodpovedajúceho Vašim požiadavkám.

Ponúkame prezúvanie, vyvažovanie a opravy pneumatík všetkých osobných, úžitkových, SUV a OFFROAD vozov. Vlastníme najmodernejšie stroje na ktorých prezúvame kolesá do priemeru 22 "a šírky disku 12" a elektromotorovú mikroprocesorom riadenú vyvažovačku kolies, ktorá sa vyznačuje vynikajúcimi technickými parametrami. Ponúkame tiež všetky opravy pneumatík bezdušových i s dušou vrátane vyváženia na počkanie.

Nájdete nás v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva v obci Stráža. Ponúkame jedny z najlepších cien v okrese Žilina. Sme tu pre vás 7 dní v týždni, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na tel. čísle 0949 594 451.

Copyright © 2023 Odťahovka A.S. Auto s.r.o. Žilina | Webdesign: JP Design